Digital &
Media
Recruitments

O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem konsultantów EXECUTIVE SEARCH. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży. Specjalizujemy się w rekrutacjach Digital, Media & Marketing. Zrealizowaliśmy ponad 350 rekrutacji w obszarach: sprzedaż / programatic / e-commerce / performance / reklama / media / marketing / produkt / kontent technologia. Zatrudniamy ludzi z pasją, doświadczeniem i zaangażowaniem.

Poznaj co nas wyróżnia

Specjalizacje

Oferta

Wartości

ikona 1

Jakość

ikona 2

Indywidualne podejście

ikona 3

Zaangażowanie

Metodologia

Planowanie

  • Określenie potrzeby rekrutacyjnej
  • Strategia poszukiwań

Działanie

  • Dotarcie do najlepszych kandydatów
  • Wywiad kompetencyjny
  • Dokładne zbadanie motywacji
  • Zbadanie referencji
  • Ocena

Zamknięcie

  • Wsparcie w negocjacjach finalnych
  • Wprowadzenie kandydata

Zespół

MARTA WIECHOWSKA

Managing Partner

Z zamiłowania, pasji i doświadczenia ekspert w dziedzinie rekrutacji dla branży Digital & Media. Posiada 22 letnie doświadczenie jako headhunter pracując dla międzynarodowych i lokalnych firm Executive Search. Od ponad 20 lat pracuje jako zaufany doradca dla firm działających w obszarze mediów i nowych technologii. W 2012 r. otworzyła i z sukcesem rozwinęła  działalność MEDIASEARCH. Zrealizowała ponad 350 rekrutacji na stanowiska zarządcze i wyższego szczebla managerskie. Pozyskuje praktyczną wiedzę o trendach rynkowych poprzez codzienny kontakt z osobami kreującymi nowe media jak również realizując kluczowe projekty rekrutacyjne będące odpowiedzią na nowe potrzeby rynku. Jej mocną stroną jest ekspercka znajomość branży DIGITAL&MEDIA, które w połączeniu z wyczuciem, intuicją i przez lata wypracowaną siecią kontaktów biznesowych umożliwia jej szybkie i skuteczne zamykanie projektów. Absolwentka wydziału marketingu oraz podyplomowych studiów o kierunku zarządzanie na Uniwersytecie Handlu i Prawa w Warszawie. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu badania profili osobowościowych, sprzedaży i budowania relacji, oceny i rozwoju kompetencji. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Katarzyna Stupak-Lipińska

Consultant

‬ ‬ ‭ ‬Dołączyła do zespołu MEDIASEARCH w 2017 roku. Odpowiedzialna jest przede wszystkim za dokonywanie analiz rynku pod kątem prowadzonych projektów, aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów metodą direct search na stanowiska managerskie wyższego szczebla zarządzania Digital&Media, koordynację kontaktów z kandydatami, wstępną selekcję, redagowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych, prowadzenie wywiadów telefonicznych, organizowanie kalendarza spotkań oraz pełną administrację projektów rekrutacyjnych.
Ukończyła Logopedię Medialną w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Studiowała również na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie Logopedię i Pragmatykę Komunikacyjną oraz Pedagogikę. Zawodowo realizuje się od 2007 roku. Dzięki współpracy zespołowej cały czas wzbogaca swoją wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności prowadzenia procesów rekrutacyjnych dla branży Digital & Media, które obecnie samodzielnie prowadzi.

Joanna Wiechowska

Research Consultant

Współpracę z firmą MEDIASEARCH rozpoczęła w roku 2018, równolegle zdobywając doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży w firmie e-commerce. Na stałe do zespołu firmy MEDIASEARCH dołączyła w 2021 roku. Odpowiedzialna jest głównie za analizę rynku kandydatów w prowadzonych projektach rekrutacyjnych. W pracy posługuje się metodą ‘direct search’ obejmującą aktywne wyszukiwanie oraz pozyskiwanie kandydatów do managerskich ról średniego i wyższego szczebla zarządzania w branży Digital, Media oraz E-commerce. Do zakresu jej obowiązków należy dodatkowo wstępna selekcja kandydatów, dbałość o estetykę i prawidłowy obieg dokumentów firmy, organizowanie i koordynacja kontaktów z kandydatami, zarządzanie kalendarzem spotkań, a także sprawy administracyjne.

Pasjonatka stale zmieniających się trendów w sposobie konsumowania mediów przez młode pokolenie. Z tego względu aktywnie prowadzi, także profil MEDIASEARCHYOUNG na Instagramie. Ukończyła studia na kierunku Zarządzanie Biznesem w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz studia podyplomowe na kierunku Nowoczesna Komunikacja Marketingowa na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Dobrze posługuje się językiem angielskim. Obecnie cały czas wzbogaca swoją wiedzę w branży Human Resources, zwłaszcza w obszarze rekrutacji Digital & Media.

Klienci o nas

Marta zna bardzo dobrze branżę i zawsze mogłam całkowicie zawierzyć jej doświadczeniu i wyczuciu, pracujemy razem od wielu lat. Jest osoba dobrze zorganizowaną i samodzielną, a jednocześnie bardzo otwartą i bezpośrednią. Pełny profesjonalizmy, serdecznie polecam i z przyjemnością rekomenduję.

DOROTA ŻURKOWSKA-BYTNER
DOROTA ŻURKOWSKA-BYTNER SVP, Board Member of TVN Discovery Poland,
Director of Eurosport Poland, Distribution and Business Development

Znam Martę od wielu lat. Marta wie o co chodzi w mediach. Czuje niuanse, zna wielu ludzi z każdego praktycznie obszaru w mediach, wie czym poszczególni gracze na rynku różnią się od siebie. Oprócz spraw merytorycznych cenię ją za umiejętność dostrzeżenia ‚dużego obrazka’. Marta ma też dobrą intuicję do ludzi i potrafi trafnie ocenić ich dopasowanie do organizacji, z którą pracuje.

IZABELLA WILEY
General Manager, Poland & Central Eastern Europe, A+E Networks UK
poprzednio Managing Director A + E Networks oraz V-ce President, Managing Director, Viacom International Media Networks

Marta ma doskonale rozpoznany rynek mediów. Nie tylko znajdzie najlepszego fachowca z poszukiwanym zestawem kompetencji, ale jednocześnie człowieka świetnie dopasowanego do nowego zespołu, do kultury nowej firmy. UWAGA! Zatrudniając ważnego pracownika bez Marty podejmujesz szereg niepotrzebnych ryzyk!

BARTOSZ HOJKA
Prezes, Agora SA

Czytaj więcej
Kontakt