Digital &
Media
Recruitments

O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem konsultantów Executive Search. Specjalizujemy się w rekrutacjach managerów wyższego i najwyższego szczebla zarządzania w branży Digital & Media. Zrealizowaliśmy ponad 250 rekrutacji w obszarach: sprzedaż / reklama, media /marketing, produkt / kontent, produkcja / technologia. Zatrudniamy ludzi z pasją, doświadczeniem i zaangażowaniem.

Poznaj co nas wyróżnia

Specjalizacje

Oferta

Wartości

ikona 1

Jakość

ikona 2

Indywidualne podejście

ikona 3

Zaangażowanie

Metodologia

Planowanie

  • Określenie potrzeby rekrutacyjnej
  • Strategia poszukiwań

Działanie

  • Dotarcie do najlepszych kandydatów
  • Wywiad kompetencyjny
  • Dokładne zbadanie motywacji
  • Zbadanie referencji
  • Ocena

Zamknięcie

  • Wsparcie w negocjacjach finalnych
  • Wprowadzenie kandydata

Zespół

MARTA WIECHOWSKA

Managing Partner

Właścicielka firmy, pasjonatka i doświadczony konsultant dla branży Digital & Media.

Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy jako headhunter aktywnie prowadzący rekrutacje na stanowiska kierownicze i zarządcze.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w międzynarodowych i lokalnych firmach Executive Search. Od ponad 12 lat zaangażowana jako zaufany doradca dla firm działających w obszarze mediów i nowych technologii.

Obecnie 5 rok prowadzi i z sukcesem rozwija firmę MEDIASEARCH.

Posiada na swoim koncie ponad 300 zrealizowanych rekrutacji. Praktyczną wiedzę o trendach rynkowych zdobywa poprzez codzienny kontakt z osobami kreującymi nowe media, a także realizując rekrutacje będące odpowiedzią na nowe potrzeby rynku.

Do swoich mocnych stron zalicza ekspercką znajomość branży Digital & Media, wyczucie, intuicję i zaangażowanie, które w połączeniu z przez lata wypracowaną siecią kontaktów rynkowych, pozwala jej szybko i skutecznie zamykać projekty.

Absolwentka wydziału marketingu oraz podyplomowych studiów o kierunku zarządzanie na Uniwersytecie Handlu i Prawa w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu oceny i rozwoju kompetencji, badania profili osobowościowych, pozyskiwanie biznesu, sprzedaży i budowania relacji interpersonalnych. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Ewa Przybył-Bartosiewicz

Senior Consultant

Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy po stronie polskich i międzynarodowych firm doradztwa personalnego.

Zrealizowała kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w sprzedaży, marketingu i finansach dla branż FMCG, Farmacja. Wielokrotnie pisała scenariusze sesji asessmentowych dla celów rekrutacyjnych jak i szkoleniowych. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim o specjalizacji doradztwo personalne. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu metod rekrutacji i oceny.

Od ponad 2 lat związana z MEDIASEARCH gdzie cały czas wzbogaca swoją wiedze z zakresu branży Digital & Media. Z powodzeniem realizuje projekty na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne.

Ceni sobie kontakt z ludźmi pracującymi w branży mediowej za otwartość i rzadko spotykaną w innych branżach swobodę w kontakcie interpersonalnym.

Zwolenniczka wspierania procesów rekrutacyjnych badaniami psychologicznymi.

Marta Pawlowska

  Senior Consultant

Od 17 lat zwi‭ą‬zana z bran‭żą‬ Executive Search, zaczynała w Warszawie‬‬ w 1998 roku w pionierskiej firmie Take it, aby po kilku latach przeprowadzi‭ć‬ si‭ę‬‬‬ do Londynu i zwi‭ą‬za‭ć‬  z  Central Search,  firm‭ą‬ realizuj‭ą‬c‭ą‬ rekrutacje na‬‬‬‬‬ wysokie‭ ‬ ‭ ‬i  ‭ ‬odpowiedzialne‭ ‬  szczeble‭ ‬ ‭ ‬managerskie‭ ‬ ‭ ‬na  ‭ ‬rynkach‭ ‬ ‭ ‬Europy‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ Centralnej‭ ‬ ‭ ‬i‭ ‬ ‭ ‬Wschodniej,‭ ‬ ‭ ‬gł‭ó‬wnie‭ ‬ ‭ ‬dla‭ ‬ ‭ ‬bran‭ż‬y‭ ‬ ‭ ‬finansowej.‭ ‬ ‭ ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
Pracuj‭ą‬ tutaj zdobyła wiedz‭ę‬ i poznała tajniki profesjonalnej sztuki headhunterskiej.‬‬ W‭ ‬ ‭ ‬trakcie‭ ‬ ‭ ‬swojej‭ ‬ ‭ ‬kariery‭ ‬ ‭ ‬zawodowej‭ ‬ ‭ ‬pracowała‭ ‬ ‭ ‬i‭ ‬ ‭ ‬realizowała‭ ‬ ‭ ‬projekty‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ r‭ó‬wnie‭ż‬ dla takich bran‭ż‬ jak: techniczna, telekomunikacyjna, dystrybucyjna,‬‬‬
FMCG, mediowa i IT. ‬Opr‭ó‬cz lokalnych projektow na terenie Wysp‭ ‬ ‭ ‬Brytyjskich,‭ ‬ ‭ ‬pomogła zapocz‭ą‬tkowa‭ć‭ ‬‬ ‭ ‬kilka‭ ‬ ‭ ‬mi‭ę‬dzynarodowych‭ ‬ ‭ ‬karier‭ ‬ ‭ ‬mened‭ż‬er‭ó‬w‭ ‬ ‭ ‬z‭ ‬ ‭ ‬Polski,‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
Ukrainy, Rosji, Kazachstanu, Turcji, Bliskiego Wschodu i Afryki. Ostatnio‭ ‬ ‭ ‬powr‭ó‬ciła‭ ‬ ‭ ‬do‭ ‬ ‭ ‬Polski‭ ‬ ‭ ‬pracuj‭ą‬c‭ ‬ ‭ ‬dla‭ ‬ ‭ ‬zagranicznych‭ ‬ ‭ ‬inwestor‭ó‬w‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ wchodz‭ą‬cych‭ ‬ ‭ ‬na‭ ‬ ‭ ‬rynek‭ ‬ ‭ ‬z‭ ‬ ‭ ‬nowymi‭ ‬ ‭ ‬przedsi‭ę‬wzi‭ę‬ciami‭ ‬ ‭ ‬w‭ ‬ ‭ ‬bran‭ż‬y‭ ‬ ‭ ‬Digital,‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ kilkakrotnie wsp‭ó‬łpracuj‭ą‬c r‭ó‬wnie‭ż‬ z MEDIASEARCH.‬‬‬‬

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuj‭ą‭ ‬‬  ja   nowe   kierunki   rozwoju   zarzadzania   zasobami   ludzkimi‬‬ szczeg‭ó‬lnie  rosn‭ą‬ce zastosowanie analityki i danych w obszarze rekrutacji,‬‬ oceny i zarzadzania ‭ś‬cie‭ż‬kami rozwoju karier w organizacji. W tym celu‬‬ uko‭ń‬czyła ‭ ‬kurs‭ ‬ ‭ ‬People‭ ‬ ‭ ‬Analytics‭ ‬ ‭ ‬w‭ ‬ ‭ ‬The‭ ‬ ‭ ‬Wharton‭ ‬ ‭ ‬School,‭ ‬ ‭ ‬University‭ ‬ ‭ ‬of‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
Pennsylvania. Wierzy‭ ‬ ‭ ‬w‭ ‬ ‭ ‬tradycyjne‭ ‬ ‭ ‬podejscie‭ ‬ ‭ ‬do‭ ‬ ‭ ‬headhuntingu‭ ‬ ‭ ‬oparte‭ ‬ ‭ ‬na‭ ‬ ‭ ‬wiedzy‭ ‬ ‭ ‬i‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ gruntownych‭ ‬ ‭ ‬badaniach‭ ‬ ‭ ‬rynku‭ ‬ ‭ ‬w‭ ‬ ‭ ‬polaczeniu‭ ‬ ‭ ‬z‭ ‬ ‭ ‬nowymi‭ ‬ ‭ ‬technologiami,‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ wsparte intuicja, umiejetnosciami spolecznymi i wytrwaloscia w dazeniu do celu i przede wszystkim efektywnoscia działania.

Klienci o nas

Bycie kandydatem w Marty rękach to prawdziwa przyjemność. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, zna kontekst, potrafi pokazać konsekwencje, a najważniejsze wyciszyć i spokojnie przejść z kandydatem do celu czyli podpisania umowy. Zawsze uczciwie wskazuje mocne i słabe strony obu stron, to ważne. A do tego znakomity, życiowy psycholog.

ELIZA AMANOWICZ
Dyrektor Marketingu , Wydawnictwo Nowa Era,
wczesniej Dyrektor Marketingu Harvard Business Review

Marta Wiechowska – osoba która w wyjątkowy sposób łączy duża wiedze rynkowa, profesjonalne procedowanie i wielka klasę budowania relacji biznesowych i ludzkich dając klientom poczucie bezpieczeństwa w trakcie realizacji projektów jak i i satysfakcji z merytorycznie podjętych decyzji. Komfort współpracy polegający na świadomości pełnej opieki nie tylko przed i w trakcie realizacji projektu , ale tak że po jego zakończeniu.

ZBIGNIEW BADZIAK
Dyrektor Generalny Aldentro
poprzednio wieloletni Dyrektor Biura Reklamy i Sponsoringu TVP

Pracowałem z Martą przy kilku projektach, zawsze jako kandydat. Muszę powiedzieć, że to były najlepsze procesy w jakich brałem udział od dłuższego czasu. Bardzo dobra i bliska relacja, wzajemne zaufanie i szybki, konkretny feedback. to sprawia, że wszystko szło gładko i bardzo konkretnie, a Marta zawsze dotrzymywała słowa i informowała mnie na bieżąco o zaawansowaniu projekt

ROBERT BIEDRZYCKI
VP Finance & Operations, Eurozet,
wczesniej CFO International, Allegro

Czytaj więcej
Kontakt