Co nas wyróżnia

 • Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w rekrutacjach dla branży Digital & Media, E-commerce, Marketing.
 • Nasi konsultanci posiadają kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe i gruntowną wiedzę o branży.
 • Posiadamy szeroką bazę kontaktów z domów mediowych, biznesów e-commerce i digital, wydawców mediów tradycyjnych i cyfrowych.
 • Koncentrujemy się na wysokiej  jakości i eksperckości prezentowanych Kandydatów.
 • Cieszymy się wysoką skutecznością i zadowoleniem naszych Klientów.

Wartości

Wszystkim działaniom, które podejmujemy przyświecają trzy wartości. Realizujemy je w życiu osobistym, w wymiarze zawodowym przekładają się na gwarancję najwyższej jakości naszych usług:

ikona jakość

Jakość

 • Wiarygodność przekazywanych informacji
 • Rzetelność wykonywanej usługi
 • Obiektywizm w ocenie Kandydatów
ikona indywidualne podejście

Indywidualne podejście

 • Indywidualne podejście do każdego Klienta
 • Indywidualne podejście do każdego Kandydata
 • Rozwiązania szyte na miarę
ikona zaangażowanie

Zaangażowanie

 • Współpraca ze wszystkimi stronami projektu
 • Wnikliwość w docieraniu do motywacji
 • Skuteczność w działaniu

Zespół

MARTA WIECHOWSKA

Partner

Z zamiłowania, pasji i doświadczenia ekspert w dziedzinie rekrutacji dla branży Digital & Media. Posiada 22 letnie doświadczenie jako headhunter pracując dla międzynarodowych i lokalnych firm Executive Search. Od ponad  20 lat pracuje jako zaufany doradca dla firm działających w obszarze mediów i nowych technologii. W 2012 r. otworzyła i z sukcesem rozwinęła działalność MEDIASEARCH. Zrealizowała ponad 350 rekrutacji na stanowiska  zarządcze i wyższego szczebla managerskie. Pozyskuje praktyczną wiedzę o trendach rynkowych poprzez codzienny kontakt z osobami kreującymi nowe media jak również realizując kluczowe projekty rekrutacyjne będące odpowiedzią na nowe potrzeby rynku. Jej mocną stroną jest ekspercka znajomość branży DIGITAL&MEDIA, które w połączeniu z wyczuciem, intuicją i przez lata wypracowaną siecią kontaktów biznesowych umożliwia jej szybkie i skuteczne zamykanie projektów. Absolwentka wydziału marketingu oraz podyplomowych studiów o kierunku zarządzanie na Uniwersytecie Handlu i Prawa w Warszawie. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu badania profili osobowościowych, sprzedaży i budowania relacji, oceny i rozwoju kompetencji. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Katarzyna Stupak-Lipińska

Consultant

Dołączyła do zespołu MEDIASEARCH  w 2017 roku. Odpowiedzialna jest  przede wszystkim za dokonywanie analiz rynku pod kątem prowadzonych projektów, aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów  metodą direct search na stanowiska managerskie wyższego szczebla zarządzania Digital&Media, koordynację kontaktów z kandydatami, wstępną selekcję, redagowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych, prowadzenie wywiadów telefonicznych, organizowanie kalendarza spotkań oraz pełną administrację projektów rekrutacyjnych.
Ukończyła Logopedię Medialną w Wyższej  Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Studiowała również  na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie Logopedię i Pragmatykę Komunikacyjną oraz Pedagogikę. Zawodowo realizuje się od 2007 roku. Obecnie samodzielnie prowadzi projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie. Dzięki współpracy zespołowej cały czas wzbogaca także swoją wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a w szczególności prowadzenia procesów rekrutacyjnych dla branży Digital & Media.

Joanna Wiechowska

Executive Assistant/Research Consultant

Współpracę z firmą MEDIASEARCH rozpoczęła w roku 2018, równolegle zdobywając doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży w firmie e-commerce. Na stałe do zespołu firmy MEDIASEARCH dołączyła w 2021 roku. Odpowiedzialna jest głównie za analizę rynku kandydatów w prowadzonych projektach rekrutacyjnych. W pracy posługuje się metodą ‘direct search’ obejmującą aktywne wyszukiwanie oraz pozyskiwanie kandydatów do managerskich ról średniego i wyższego szczebla zarządzania w branży Digital, Media oraz E-commerce. Do zakresu jej obowiązków należy dodatkowo wstępna selekcja kandydatów, dbałość o estetykę i prawidłowy obieg dokumentów firmy, organizowanie i koordynacja kontaktów z kandydatami, zarządzanie kalendarzem spotkań, a także sprawy administracyjne. Pasjonatka stale zmieniających się trendów w sposobie konsumowania mediów przez młode pokolenie. Z tego względu aktywnie prowadzi, także profil MEDIASEARCHYOUNG na Instagramie. Ukończyła studia na kierunku Zarządzanie Biznesem w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz studia podyplomowe na kierunku Nowoczesna Komunikacja Marketingowa na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Dobrze posługuje się językiem angielskim. Obecnie cały czas wzbogaca swoją wiedzę w branży Human Resources, zwłaszcza w obszarze rekrutacji Digital & Media.