Opinie

Bycie kandydatem w Marty rękach to prawdziwa przyjemność. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, zna kontekst, potrafi pokazać konsekwencje, a najważniejsze wyciszyć i spokojnie przejść z kandydatem do celu czyli podpisania umowy. Zawsze uczciwie wskazuje mocne i słabe strony obu stron, to ważne. A do tego znakomity, życiowy psycholog.

ELIZA AMANOWICZ

Dyrektor Marketingu, Wydawnictwo Nowa Era,
wczesniej Dyrektor Marketingu Harvard Business Review

Marta Wiechowska – osoba która w wyjątkowy sposób łączy duża wiedze rynkowa, profesjonalne procedowanie i wielka klasę budowania relacji biznesowych i ludzkich dając klientom poczucie bezpieczeństwa w trakcie realizacji projektów jak i i satysfakcji z merytorycznie podjętych decyzji. Komfort współpracy polegający na świadomości pełnej opieki nie tylko przed i w trakcie realizacji projektu , ale tak że po jego zakończeniu.

ZBIGNIEW BADZIAK

Dyrektor Generalny Aldentro

poprzednio wieloletni Dyrektor Biura Reklamy i Sponsoringu TV

Pracowałem z Martą przy kilku projektach, zawsze jako kandydat. Muszę powiedzieć, że to były najlepsze procesy w jakich brałem udział od dłuższego czasu. Bardzo dobra i bliska relacja, wzajemne zaufanie i szybki, konkretny feedback. to sprawia, że wszystko szło gładko i bardzo konkretnie, a Marta zawsze dotrzymywała słowa i informowała mnie na bieżąco o zaawansowaniu projektu.

ROBERT BIEDRZYCKI

VP Finance & Operations, Eurozet, wczesniej CFO International, Allegro

Pracowałem z Martą przy kilku projektach, zawsze jako kandydat. Muszę powiedzieć, że to były najlepsze procesy w jakich brałem udział od dłuższego czasu. Bardzo dobra i bliska relacja, wzajemne zaufanie i szybki, konkretny feedback. to sprawia, że wszystko szło gładko i bardzo konkretnie, a Marta zawsze dotrzymywała słowa i informowała mnie na bieżąco o zaawansowaniu projekt

BEATA BIERNACKA

Research Manager HBO, wczesniej Research Manager Discovery Networks International

Od wielu lat znam Martę. Kilkakrotnie mieliśmy przyjemność pracować razem. Ta dziewczyna ma pasję do tej pracy. To mówi samo za siebie.

MARCIN BOROSZKO

President At Media Group

Marta posiada wyjątkowe rozeznanie w środowisku mediowo-reklamowym i jednocześnie świetnie rozumie specyfikę branży. W połączeniu oznacza to unikalne kompetencje wyspecjalizowanego Head Huntera.

TOMASZ BRUSS

Managing Director & Founder, Mediafarm,
wczesniej CEO ProxyAd SA

Profesjonalna, zaangażowana, znająca się na rzeczy Headhunterka. Zawsze z pozytywną energią. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia. Zdecydowanie proaktywna.

RAFAŁ CISZEWSKI

VP, Czlonek Zarzadu K2 Internet, CEO K2 Media,
wczesniej Czlonek Zarzadu Starcom

Marta to wyjątkowa osoba. Przede wszystkim – zna media i ich specyfikę na wylot. Oznacza to, że skutecznie współpracuje z najbardziej egocentryczną, neurotyczną i humorzastą grupą zawodową, jaką wydała kultura nowoczesna. Poza tym ma dar zwracania uwagi na te szczegóły, które ostatecznie okazują się kluczowe w całym procesie planowania zatrudnienia. To, że znalazłam dzięki Marcie kilku wybitnych specjalistów, to nic dziwnego – innych z Martą się nie znajduje 🙂 Dla mnie osobiście najważniejsze jest to, że przygotowała mnie do objęcia najwyższego stanowiska w mojej dotychczasowej karierze.

AGNIESZKA DOLEŻYCH

Chief Information Officer at GEOPOLITICAL INFORMATION SERVICE AG,
wczesniej CEO Sanoma Media Praha, Dyrektor Wydawniczy i Wydawca G+J

Pracowałem z Martą kilka razy. Ma doskonałe rozeznanie w mediach, zna praktycznie wszystkich w branży, wie co potrafią, jaki mają styl i czy będą pasować do zespołu. Marta potrafi słuchać, dzięki temu potrafi doskonale dobrać osobę do oczekiwań i potrzeb. Praca z Martą to czysta przyjemność.

ADAM FIJAŁKOWSKI

Członek Zarządu, Dyrektor programu i promocji, Grupa Radiowa Agory

Marta to najwyższej klasy specjalista na rynku. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem i zaangażowaniem. Rozumie obie strony procesu, dopasowuje pod katem kultury i osobowości. Życzyłabym każdemu tak profesjonalnej współpracy.

AGNIESZKA GAJZLER

Vice President Media&Content at Isobar, Dentsu Aegis Network, wcześniej Vice Managing & Innovation Director at Carat, Dentsu Aegis Network, odpowiadała za digital&marketing w m.in: Viacom, GG Network, Presspublica.

Z Martą współpracuję od wielu lat, pracując w różnych korporacjach, korzystałem z jej doświadczenia zawodowego, poszukując współpracowników. Zawsze moje oczekiwania były spełniane w 100%. Marta doskonale zna branże, w których się porusza, ludzi funkcjonujących na rynku, doskonale czuje potrzeby poszczególnych firm i zawsze trafnie dobiera swoje rekomendacje.

MARCIN GUDOWICZ

Dyrektor Biura Reklamy i Sponsoringu TVP
poprzednio Dyrektor Biura Reklamy Grupy Bauer

Marta ma doskonale rozpoznany rynek mediów. Nie tylko znajdzie najlepszego fachowca z poszukiwanym zestawem kompetencji, ale jednocześnie człowieka świetnie dopasowanego do nowego zespołu, do kultury nowej firmy. UWAGA! Zatrudniając ważnego pracownika bez Marty podejmujesz szereg niepotrzebnych ryzyk! 🙂

BARTEK HOJKA

Prezes, Agora SA

Marta jest energetyczna, inspirująca, dynamiczna i optymistyczna, silna osobowością, ale delikatnie, z wyczuciem i niezwykle konsekwentnie dąży do realizacji celu. Doskonała znajomość Mediów pozwala Marcie na sprawne i skutecznie, uczciwe i długofalowe dopasowywanie Zasobów do Organizacji. Bardzo Ci Marta za to dziękuje. Gorąco polecam Martę, jako wiarygodnego partnera biznesowego.

MARIA LAŹMIRSKA - JAMROZ

HR Business Partner at Discovery Communications

Zawsze miła i uśmiechnięta, zawsze doskonale przygotowana, pełen profesjonalizm i znakomite wyczucie rynku, dzięki Jej radom i wsparciu przeszedłem przez trudny i długi proces rekrutacji i znalazłem swoje miejsce w świetnej firmie.

JANUSZ JAROSZEK

Managing Director IMD Poland

Kompetencje Marty Wiechowskiej oceniam bardzo wysoko, a naszą kooperację bardzo pozytywnie. Nie wiem czy na rynku executive search istnieje równie dobry specjalista od rynku szeroko rozumianych mediów. A jeśli istnieje – to o nim nie słyszałem! Marta jest osobą bardzo profesjonalną, a jednocześnie niezwykle empatyczną i partnerską we współpracy. Polecam.

MATEUSZ KIRSTEIN

Business Development Director / Creative Producer, Platige Image

Miałem przyjemność współpracować z Martą kilkukrotnie. Zawsze z poczuciem, że rozmawiam z wysokiej klasy profesjonalistką, rzetelną, odpowiedzialną, dbającą o terminy. Duże  wrażenie robi znajomość środowiska mediów i reklamy.

MACIEJ KOSSOWSKI

VP Sales Strategy at Grupa Wirtualna Polska,
wczesniej Czlonek Zarzadu Grupa Onet

Z Marta Wiechowska współpracowałem przy okazji ogromnego projektu zmiany wizerunku i zawartości tygodnika Wprost. Wymagało to zmiany kluczowych osób odpowiedzialnych zarówno za redakcje jak i marketing oraz sprzedaż. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, w szczególności doceniłem silne osobiste zaangażowanie i identyfikacje z prowadzonym przez mnie projektem. Dzięki szerokiemu rozeznaniu Marty w świecie mediów miałem komfortową sytuacje nie tylko wyboru spośród najlepszych, ale także możliwości poszerzenia mojej wiedzy na temat tej branży i talentów z nią związanych.

AMADEUSZ KRÓL

ex. Prezes Wprost, obecnie CEO P&P Sp. z o.o.

Od wielu lat współpracuję z Martą Wiechowską przy projektach rekrutacyjnych na kluczowe stanowiska. Rekrutowałem z jej pomocą kilku Dyrektorów Sprzedaży, Nowych Mediów, e-commerce i marketingu. Zawsze proces przeprowadzany był profesjonalnie, sprawnie i co ważne szybko. Doskonała znajomość rynku i odpowiednich ludzi oraz specyfiki branży z pewnością są czynnikami sukcesu projektów, które Marta dla mnie prowadziła.

MACIEJ KUTAK

Managing Director Eastern Europe, Member of the Board at Sony Music Entertainment, wczesniej Czlonek Zarzadu / Sprzedaz Presspublica, Viacom, Grupa Bauer

Znam Martę od wielu, wielu lat. Dziewczyna czuje się mediach jak ryba w wodzie. Współpracujemy na wielu polach. Marta dopasowuje propozycje pracy idealnie. Prezentuje kandydatów spełniających moje oczekiwania. I zawsze jest szczera. Nie koloryzuje ofert. Bardzo to cenne.

MACIEJ LISSOWSKI

Chief Operating Officer at Publicis Poland

Współpracowałam z Marta Wiechowską wielokrotnie i za każdym razem była to wielka przyjemność. Jej profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, wyczucie i łatwość nawiązywania kontaktu oraz  umiejętność dopasowania oferty są godne podziwu i rekomendacji.

BEATA MICIAŁKIEWICZ

ex. Dyrektor Sprzedaży Gaga, Activist, Exklusiv, Custom publishing  / Valkea Media.
Obecnie zmieniła swoje życie o 180 stopni spełniając swoje największe marzenie 🙂 Mieszka zagranica, projektuje, szyje i rozwija się w branży fashion.

Marta łączy doskonałą znajomość rynku z intuicją. Zawsze jest całkowicie zaangażowana w projekt, bezbłędnie rozpoznaje potrzeby klienta. Identyfikuje się z firmą dla której pracuje, jakby była szefem HR. Jest profesjonalna, wiarygodna i obiektywna w ocenie. Jej zaangażowanie w sprawę daje drugiej stronie poczucie wyjątkowości. Miałem przyjemność pracować z Marta zarówno jako potencjalny kandydat jak i klient. W obu sytuacjach czułem, że jestem w dobrych rękach.

RAFAŁ OLEJNICZAK

ex. Brand Managing Director at EUROZET

Marta – zaangażowana, zawsze przygotowana, bardzo szybko i z wyczuciem nawiązuje relacje biznesowe, które potem trwają latami. Bardzo dobrze orientuje się w rynku mediów.

PATRYK PIPUTA

Director Disneymedia+, The Walt Disney Company

Współpracę z Martą miałem przyjemność zacząć w 2012 r. przy projekcie, który oznaczał duże zmiany w spółce. Marta dała się poznać jako osoba bardzo komunikatywna,  godna zaufania i elastyczna, a przede wszystkim jako osoba z doskonałą znajomością rynku mediów (bezcenne). Po pierwszym spotkaniu byłem pewien, że trafiłem pod właściwy adres. To bardzo fajne uczucie, gdy nagle poznaje się osobę, która pomoże mi rozwiązać mój problem. Wiem wtedy, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Marta jest przy tym bardzo naturalna i otwarta, jest więc i profesjonalnie i miło. To była (jest) duża przyjemność.

GRZEGORZ SKUPNIEWICZ

Group CFO at Atmedia, wczesniej CFO, Media 5

Marta swoją osobowością i profesjonalizmem przyciąga dobrych ludzi. Jest gwarantem dobrej obsługi dla klientów z dwóch stron – pracodawcy szukających dobrej kadry jak również dla ludzi szukających nowych wyzwań zawodowych.

MARIA WAJDA

Managing Director, At Media Group

Znam Martę od wielu lat. Marta wie o co chodzi w mediach. Czuje niuanse, zna wielu ludzi z każdego praktycznie obszaru w mediach, wie czym poszczególni gracze na rynku różnią się od siebie. Oprócz spraw merytorycznych cenię ją za umiejętność dostrzeżenia ‚dużego obrazka’. Marta ma też dobrą intuicję do ludzi i potrafi trafnie ocenić ich dopasowanie do organizacji, z którą pracuje.

IZABELLA WILEY

Managing Director A + E Networks, wczesniej V-ce President, Managing Director, Viacom International Media Networks

Współpracę z Martą w czasie mojego procesu rekrutacyjnego wspominam bardzo dobrze. Rekrutacja ze względu na okoliczności była dość skomplikowana, ale profesjonalizm i szybkość działania Marty spowodowały, że zakończyła się sukcesem, a jej niedogodności zostały zminimalizowane. Bardzo mnie ujęła jakość i regularność przekazywanych informacji odnośnie statusu rekrutacji. Ani przez moment nie miałem poczucia, że w mojej sprawie nic się nie dzieje, a wręcz czułem się jakby Marta zajmowała się indywidualnie moim przypadkiem.

MARCIN ZIÓŁEK

Channel Director Discovery Networks International

Marta łączy w sobie to co najistotniejsze w pracy z ludźmi – nie tracąc z pola widzenia celu potrafi z ogromną empatią, wyczuciem i taktem realizować zadanie. Doskonale zna swoją rolę w projekcie i nigdy nie próbuje tego zmieniać. Cenię jej doświadczenie i znajomość branży mediów. Jeśli ktoś lubi, żeby było i miło i profesjonalnie polecam kontakt z Martą.

MAGDALENA ŻMIJEWSKA

Trener Biznesu/Konsultant HR STREFA ROZWOJUR wczesniej HR – Viacom, TVN, Tele 5, TV Puls

Marta zna bardzo dobrze branżę i zawsze mogłam całkowicie zawierzyć jej doświadczeniu i wyczuciu, pracujemy razem od wielu lat. Jest osoba dobrze zorganizowaną i samodzielną, a jednocześnie bardzo otwartą i bezpośrednią. Pełny profesjonalizmy, serdecznie polecam i z przyjemnością rekomenduję.

DOROTA ŻURKOWSKA-BYTNER

VP Ad Sales Development CEEMEA | Discovery Networks CEEMEA