Opinie

Współpracuję z Mediasearch od ponad roku i w tym czasie, dzięki ich wsparciu, zbudowałam bardzo silny zespól digitalowy, z kompetencjami z obszaru ecommerce, B2B, digital marketing and media oraz ecommerce project management.

Mediasearch jest zdecydowanie najlepszą firma headhunterską, z jaką kiedykolwiek pracowałam. Swietnie orientują się na rynku digitalowym, bardzo dobrze rozumieją potrzeby, zarówno te merytoryczne jak i miękkie (dopasowanie do zespołu, motywacja) i zawsze dostarczają bardzo mocne krótkie listy kandydatów. Dodatkową wartością wyróżniającą Mediasearch na rynku są szczegółowe opisowe profile wyselekcjonowanych osób, o wiele bogatsze od pełnych suchych faktów cv i bardzo pomagające w dokonaniu celnego wyboru.

Polecam Mediasearch wszystkim firmom, którym zależy na zindywidualizowanej i profesjonalnej współpracy.

MARTA KONYS

Director of Digital, Orbico Group

Marta zna bardzo dobrze branżę i zawsze mogłam całkowicie zawierzyć jej doświadczeniu i wyczuciu, pracujemy razem od wielu lat. Jest osoba dobrze zorganizowaną i samodzielną, a jednocześnie bardzo otwartą i bezpośrednią. Pełny profesjonalizmy, serdecznie polecam i z przyjemnością rekomenduję.

DOROTA ŻURKOWSKA-BYTNER

SVP, Board Member of TVN Discovery Poland, Director of Eurosport Poland, Distribution and Business Development

Znam Martę od wielu lat. Marta wie o co chodzi w mediach. Czuje niuanse, zna wielu ludzi z każdego praktycznie obszaru w mediach, wie czym poszczególni gracze na rynku różnią się od siebie. Oprócz spraw merytorycznych cenię ją za umiejętność dostrzeżenia 'dużego obrazka’. Marta ma też dobrą intuicję do ludzi i potrafi trafnie ocenić ich dopasowanie do organizacji, z którą pracuje.

IZABELLA WILEY

General Manager, Poland & Central Eastern Europe, A+E Networks UK

poprzednio Managing Director A + E Networks oraz V-ce President, Managing Director, Viacom International Media Networks

Marta ma doskonale rozpoznany rynek mediów. Nie tylko znajdzie najlepszego fachowca z poszukiwanym zestawem kompetencji, ale jednocześnie człowieka świetnie dopasowanego do nowego zespołu, do kultury nowej firmy. UWAGA! Zatrudniając ważnego pracownika bez Marty podejmujesz szereg niepotrzebnych ryzyk! 🙂

BARTOSZ HOJKA

Prezes, Agora SA

Z satysfakcją rekomenduję współpracę z MEDIASEARCH. To kompetentny partner w zakresie rekrutacji i poszerzania kompetencji zawodowych. Wiedza, doświadczenie, indywidualne podejście decydują o wyjątkowej pozycji Firmy na polskim rynku, zwłaszcza w sektorze medialnym. Marto, serdecznie dziękuję za wszystko!

MICHAŁ BROŻONOWICZ

General Manager, Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o.

Od wielu lat znam Martę. Kilkakrotnie mieliśmy przyjemność pracować razem. Ta dziewczyna ma pasję do tej pracy. To mówi samo za siebie.

MARCIN BOROSZKO

ex CSO Ringier Axel Springer, Prezes Zarządu Media Impact Polska, President At Media Group

Od wielu lat współpracuję z Martą Wiechowską przy projektach rekrutacyjnych na kluczowe stanowiska. Rekrutowałem z jej pomocą kilku Dyrektorów Sprzedaży, Nowych Mediów, e-commerce i marketingu. Zawsze proces przeprowadzany był profesjonalnie, sprawnie i co ważne szybko. Doskonała znajomość rynku i odpowiednich ludzi oraz specyfiki branży z pewnością są czynnikami sukcesu projektów, które Marta dla mnie prowadziła.

MACIEJ KUTAK

Managing Director w Universal Music Group

poprzednio Managing Director Eastern Europe, Member of the Board w Sony Music Entertainment, wcześniej Członek Zarządu / Sprzedaż Presspublica, Viacom, Grupa Bauer

Marta swoją osobowością i profesjonalizmem przyciąga dobrych ludzi. Jest gwarantem dobrej obsługi dla klientów z dwóch stron – pracodawcy szukających dobrej kadry jak również dla ludzi szukających nowych wyzwań zawodowych.

MARIA WAJDA

President of the Board, Atmedia

poprzednio Group Managing Director w At Media Group

Profesjonalna, zaangażowana, znająca się na rzeczy Headhunterka. Zawsze z pozytywną energią. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia. Zdecydowanie proaktywna.

RAFAŁ CISZEWSKI

VP, Czlonek Zarzadu K2 Internet, CEO K2 Media
poprzednio Vice President, Member of the Management Board Starcom

Znam Martę od wielu, wielu lat. Dziewczyna czuje się mediach jak ryba w wodzie. Współpracujemy na wielu polach. Marta dopasowuje propozycje pracy idealnie. Prezentuje kandydatów spełniających moje oczekiwania. I zawsze jest szczera. Nie koloryzuje ofert. Bardzo to cenne.

MACIEJ LISSOWSKI

Managing Director, Agencja Warszawa

poprzednio Chief Operating Officer, Publicis Poland oraz Managing Director w OgilvyAction

Z Marta Wiechowska współpracowałem przy okazji ogromnego projektu zmiany wizerunku i zawartości tygodnika Wprost. Wymagało to zmiany kluczowych osób odpowiedzialnych zarówno za redakcje jak i marketing oraz sprzedaż. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, w szczególności doceniłem silne osobiste zaangażowanie i identyfikacje z prowadzonym przez mnie projektem. Dzięki szerokiemu rozeznaniu Marty w świecie mediów miałem komfortową sytuacje nie tylko wyboru spośród najlepszych, ale także możliwości poszerzenia mojej wiedzy na temat tej branży i talentów z nią związanych.

AMADEUSZ KRÓL

Dyr. Generalny P&P, Prezes FP Brand

poprzednio Prezes Wprost, obecnie CEO P&P Sp. z o.o.

Z Martą współpracuję od wielu lat, pracując w różnych korporacjach, korzystałem z jej doświadczenia zawodowego, poszukując współpracowników. Zawsze moje oczekiwania były spełniane w 100%. Marta doskonale zna branże, w których się porusza, ludzi funkcjonujących na rynku, doskonale czuje potrzeby poszczególnych firm i zawsze trafnie dobiera swoje rekomendacje.

MARCIN GUDOWICZ

Vice President of the Management Board,
Ströer Polska

poprzednio Dyrektor Biura Reklamy i Sponsoringu TVP
oraz Dyrektor Biura Reklamy Grupy Bauer

Marta to najwyższej klasy specjalista na rynku. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem i zaangażowaniem. Rozumie obie strony procesu, dopasowuje pod katem kultury i osobowości. Życzyłabym każdemu tak profesjonalnej współpracy.

AGNIESZKA GAJZLER

Digital Strategy&Development Director. TVN ,President of Polish Content Marketing Association, Member of International CM Forum, Stowarzyszenie Content Marketing Polska

poprzednio Vice President Media&Content at Isobar, Dentsu Aegis Network oraz  Vice Managing & Innovation Director at Carat, Dentsu Aegis Network, odpowiadała za digital&marketing w m.in: Viacom, GG Network, Presspublica.

Kompetencje Marty Wiechowskiej oceniam bardzo wysoko, a naszą kooperację bardzo pozytywnie. Nie wiem czy na rynku executive search istnieje równie dobry specjalista od rynku szeroko rozumianych mediów. A jeśli istnieje – to o nim nie słyszałem! Marta jest osobą bardzo profesjonalną, a jednocześnie niezwykle empatyczną i partnerską we współpracy. Polecam.

MATEUSZ KIRSTEIN

CMO & Studio Head Rzeszów, People Can Fly Studio

poprzednio Vice President / Executive Producer w Dobro (subsidiary of Platige Image Inc.),  Business Development Director / Creative Producer w  Platige Image, Dyrektor Programowy w  Radio Zet.

Marta Wiechowska – osoba która w wyjątkowy sposób łączy duża wiedze rynkowa, profesjonalne procedowanie i wielka klasę budowania relacji biznesowych i ludzkich dając klientom poczucie bezpieczeństwa w trakcie realizacji projektów jak i i satysfakcji z merytorycznie podjętych decyzji. Komfort współpracy polegający na świadomości pełnej opieki nie tylko przed i w trakcie realizacji projektu , ale tak że po jego zakończeniu.

ZBIGNIEW BADZIAK

COO, 38 Content Communication

poprzednio Dyrektor Generalny Aldentro oraz wieloletni Dyrektor Biura Reklamy i Sponsoringu TV

Marta posiada wyjątkowe rozeznanie w środowisku mediowo-reklamowym i jednocześnie świetnie rozumie specyfikę branży. W połączeniu oznacza to unikalne kompetencje wyspecjalizowanego Head Huntera.

TOMASZ BRUSS

Managing Director & Founder, Mediafarm
poprzednio CEO ProxyAd SA

Marta łączy w sobie to co najistotniejsze w pracy z ludźmi – nie tracąc z pola widzenia celu potrafi z ogromną empatią, wyczuciem i taktem realizować zadanie. Doskonale zna swoją rolę w projekcie i nigdy nie próbuje tego zmieniać. Cenię jej doświadczenie i znajomość branży mediów. Jeśli ktoś lubi, żeby było i miło i profesjonalnie polecam kontakt z Martą.

MAGDALENA ŻMIJEWSKA

Executive Coach AoEC, ECPC, PCC ICF, Lecturer MBA, Gallup Talents’ Mentor

poprzednio HR – Viacom, TVN, Tele 5, TV Puls

Marta łączy doskonałą znajomość rynku z intuicją. Zawsze jest całkowicie zaangażowana w projekt, bezbłędnie rozpoznaje potrzeby klienta. Identyfikuje się z firmą dla której pracuje, jakby była szefem HR. Jest profesjonalna, wiarygodna i obiektywna w ocenie. Jej zaangażowanie w sprawę daje drugiej stronie poczucie wyjątkowości. Miałem przyjemność pracować z Marta zarówno jako potencjalny kandydat jak i klient. W obu sytuacjach czułem, że jestem w dobrych rękach.

RAFAŁ OLEJNICZAK

Mentor, Coach

ex. Brand Managing Director w  EUROZET

Bycie kandydatem w Marty rękach to prawdziwa przyjemność. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, zna kontekst, potrafi pokazać konsekwencje, a najważniejsze wyciszyć i spokojnie przejść z kandydatem do celu czyli podpisania umowy. Zawsze uczciwie wskazuje mocne i słabe strony obu stron, to ważne. A do tego znakomity, życiowy psycholog.

ELIZA AMANOWICZ

Dyrektor Marketingu, Wydawnictwo Nowa Era
poprzednio Dyrektor Marketingu Harvard Business Review

Pracowałem z Martą przy kilku projektach, zawsze jako kandydat. Muszę powiedzieć, że to były najlepsze procesy w jakich brałem udział od dłuższego czasu. Bardzo dobra i bliska relacja, wzajemne zaufanie i szybki, konkretny feedback. to sprawia, że wszystko szło gładko i bardzo konkretnie, a Marta zawsze dotrzymywała słowa i informowała mnie na bieżąco o zaawansowaniu projektu.

ROBERT BIEDRZYCKI

Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu, IT Contract

poprzednio CFO International w Allegro oraz  CFO Europe w Grupie OLX oraz Wiceprezes Grupy Radio ZET

Pracowałem z Martą przy kilku projektach, zawsze jako kandydat. Muszę powiedzieć, że to były najlepsze procesy w jakich brałem udział od dłuższego czasu. Bardzo dobra i bliska relacja, wzajemne zaufanie i szybki, konkretny feedback. to sprawia, że wszystko szło gładko i bardzo konkretnie, a Marta zawsze dotrzymywała słowa i informowała mnie na bieżąco o zaawansowaniu projekt

BEATA BIERNACKA

Research Manager, HBO

poprzednio Research Manager TVN Discovery Networks International

Marta to wyjątkowa osoba. Przede wszystkim – zna media i ich specyfikę na wylot. Oznacza to, że skutecznie współpracuje z najbardziej egocentryczną, neurotyczną i humorzastą grupą zawodową, jaką wydała kultura nowoczesna. Poza tym ma dar zwracania uwagi na te szczegóły, które ostatecznie okazują się kluczowe w całym procesie planowania zatrudnienia. To, że znalazłam dzięki Marcie kilku wybitnych specjalistów, to nic dziwnego – innych z Martą się nie znajduje 🙂 Dla mnie osobiście najważniejsze jest to, że przygotowała mnie do objęcia najwyższego stanowiska w mojej dotychczasowej karierze.

AGNIESZKA DOLEŻYCH

Chief Operations Officer/Board Member, GEOPOLITICAL INFORMATION SERVICE AG
poprzednio CEO Sanoma Media Praha, Dyrektor Wydawniczy i Wydawca G+J

Pracowałem z Martą kilka razy. Ma doskonałe rozeznanie w mediach, zna praktycznie wszystkich w branży, wie co potrafią, jaki mają styl i czy będą pasować do zespołu. Marta potrafi słuchać, dzięki temu potrafi doskonale dobrać osobę do oczekiwań i potrzeb. Praca z Martą to czysta przyjemność.

ADAM FIJAŁKOWSKI

Członek Zarządu, Dyrektor programu i promocji, Grupa Radiowa Agory

Marta jest energetyczna, inspirująca, dynamiczna i optymistyczna, silna osobowością, ale delikatnie, z wyczuciem i niezwykle konsekwentnie dąży do realizacji celu. Doskonała znajomość Mediów pozwala Marcie na sprawne i skutecznie, uczciwe i długofalowe dopasowywanie Zasobów do Organizacji. Bardzo Ci Marta za to dziękuje. Gorąco polecam Martę, jako wiarygodnego partnera biznesowego.

MARIA LAŹMIRSKA - JAMROZ

Recruitment Expert Lead, ING Polska

poprzednio HR Business Partner w  Discovery Communications

Zawsze miła i uśmiechnięta, zawsze doskonale przygotowana, pełen profesjonalizm i znakomite wyczucie rynku, dzięki Jej radom i wsparciu przeszedłem przez trudny i długi proces rekrutacji i znalazłem swoje miejsce w świetnej firmie.

JANUSZ JAROSZEK

Poland Country Manager, Peach,

poprzednio Managing Director IMD Poland

Miałem przyjemność współpracować z Martą kilkukrotnie. Zawsze z poczuciem, że rozmawiam z wysokiej klasy profesjonalistką, rzetelną, odpowiedzialną, dbającą o terminy. Duże  wrażenie robi znajomość środowiska mediów i reklamy.

MACIEJ KOSSOWSKI

Dyrektor Zarządzający Biura Reklamy Polska Press Grupa,

poprzednio VP Sales Strategy w Grupie Wirtualna Polska oraz Członek Zarządu w  Grupie Onet

Współpracowałam z Marta Wiechowską wielokrotnie i za każdym razem była to wielka przyjemność. Jej profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, wyczucie i łatwość nawiązywania kontaktu oraz  umiejętność dopasowania oferty są godne podziwu i rekomendacji.

BEATA MICIAŁKIEWICZ

ex. Dyrektor Sprzedaży Gaga, Activist, Exklusiv, Custom publishing  / Valkea Media.
Obecnie zmieniła swoje życie o 180 stopni spełniając swoje największe marzenie 🙂 Mieszka zagranica, projektuje, szyje i rozwija się w branży fashion.

Marta – zaangażowana, zawsze przygotowana, bardzo szybko i z wyczuciem nawiązuje relacje biznesowe, które potem trwają latami. Bardzo dobrze orientuje się w rynku mediów.

PATRYK PIPUTA

ex Director Disneymedia+, The Walt Disney Company

Współpracę z Martą miałem przyjemność zacząć w 2012 r. przy projekcie, który oznaczał duże zmiany w spółce. Marta dała się poznać jako osoba bardzo komunikatywna,  godna zaufania i elastyczna, a przede wszystkim jako osoba z doskonałą znajomością rynku mediów (bezcenne). Po pierwszym spotkaniu byłem pewien, że trafiłem pod właściwy adres. To bardzo fajne uczucie, gdy nagle poznaje się osobę, która pomoże mi rozwiązać mój problem. Wiem wtedy, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Marta jest przy tym bardzo naturalna i otwarta, jest więc i profesjonalnie i miło. To była (jest) duża przyjemność.

GRZEGORZ SKUPNIEWICZ

Partner, Business Development
CFO w ServicesGroup

poprzednio CFO w  Atmedia oraz CFO, Media 5

Współpracę z Martą w czasie mojego procesu rekrutacyjnego wspominam bardzo dobrze. Rekrutacja ze względu na okoliczności była dość skomplikowana, ale profesjonalizm i szybkość działania Marty spowodowały, że zakończyła się sukcesem, a jej niedogodności zostały zminimalizowane. Bardzo mnie ujęła jakość i regularność przekazywanych informacji odnośnie statusu rekrutacji. Ani przez moment nie miałem poczucia, że w mojej sprawie nic się nie dzieje, a wręcz czułem się jakby Marta zajmowała się indywidualnie moim przypadkiem.

MARCIN ZIÓŁEK

Deputy Director Factual Portfolio, Discovery TVN

poprzednio Channel Director Discovery Networks International

Współpraca z  Panią Martą Wiechowską Mediasearch,  to najwyższy poziom profesjonalizmu i znajomości branży na rynku executive search.

Precyzyjnie określone kolejne kroki procesu, z jednoczesną elastycznością w działaniu oraz perfekcyjna komunikacja Pani Marty Wiechowskiej doprowadziły do skutecznie zamkniętego procesu.

Po 2 latach, obie strony są zachwycone ?

HANNA HIERONIMCZUK

BUSINESS | MENTOR | DIGITAL | General Manager Operations StepStone.pl

poprzednio  Head of Sales Management Department, Bank Pekao