MOTTO DZIAŁALNOŚCI

Keep your job fresh

Witaj,
poznaj nas...

O NAS

W PIGUŁCE

Wierzymy, że obecnie na rynku jest wiele młodych, ukrytych talentów, które chciałyby lepiej wykorzystać swój potencjał zawodowy i docelowo stać się młodym managerem do najlepszych ofert pracy w branży Digital&Media.

Z myślą właśnie o tych osobach powstaje nowa platforma „MEDIASEARCH Young”.

Znajdziesz tu wiele przydatnych, praktycznych i lekkich treści, jak właściwie zaprogramować swoje zawodowe życie w branży mediowej.

U nas dowiesz się jak z powodzeniem budować swoją karierę oraz jak zabłysnąć na swoim obecnym i przyszłym stanowisku pracy. Przybliżymy ogólno-przyjęte zasady dotyczące wkraczania na rynek pracy, omawiając podstawowe pojęcia niezbędne w słowniku każdego pracownika tej branży.

Gdzie nas znajdziesz?

sprawdź nasz profil

DLACZEGO

INSTAGRAM?

To tam większość młodych osób spędza swój czas wolny, dlatego jest to idealne miejsce do dostarczania naszych edukacyjnych postów. Będziemy publikować wskazówki przydatne podczas starania się o pracę, a także złote zasady, luźne porady-TIPY czy ciekawostki z branży i ze świata biznesu.

Chcemy w prosty i jasny, a zarazem konkretny sposób, podzielić się naszą wiedzą „od podszewki”. Niewykluczone, że z czasem przeniesiemy się również na inne, bardziej branżowe media społecznościowe.

PO CO

TO ROBIMY?

Każde pokolenie wyróżnia się nieco odmiennym systemem wartości oraz indywidualnym podejściem do pracy. Chcemy je podsumować i uświadamiać o istotnych cechach, które wyróżniają daną generację, uwypuklając cechy i wartości którymi kieruje się dziś technologiczne pokolenie, tak aby wydobyć to, co najlepsze z potencjalnego kandydata.

Dodatkowo płynące korzyści tworzenia nowego segmentu, jest zgłębianie wiedzy o motywacjach młodych ludzi do pracy.

CO
NAS WYRÓŻNIA?
Co nas wyróżnia
MŁODE
OSOBY

Reprezentanci pokolenia Z oraz Y – stanowią ważny element na rynku pracy, gdyż to oni będą w nim niedługo dominować.

Współcześnie, przyszło im dorastać w bardzo szybko zmieniającym się otoczeniu i świecie zdominowanym przez media. Mówi się, że dla nich świat bez Internetu nie istnieje. Potrafią płynnie przechodzić ze świata wirtualnego, w rzeczywisty. To oni również, charakteryzują się o wiele większą mobilnością na tle innych.

Postanowiliśmy zwrócić większą uwagę na istotę medialności tego pokolenia. W końcu, to oni go kształtują i współtworzą. Z tego względu chcemy stworzyć miejsce, w którym młode osoby mogą czerpać przydatne w przyszłości informacje na temat pracy w branży mediowej.

W NASZYM DZIAŁANIU JESTEŚMY SPROFILOWANI NA BRANŻE
digitalową, e-commerce, mediową
DOCELOWA
GRUPA ODBIORCÓW

NOWY SEGMENT SKIEROWANY JEST DO:

  • Młodych, przyszłych menedżerów
  • Pokolenia Z oraz Y
  • Osób ambitnych i chętnych do rozwoju
  • Osób zainteresowanych naszą branżą
  • Osób chcących stale zwiększać swoją atrakcyjność zawodową
  • Osób zainteresowanych mentalnością technologiczną pokolenia pracowników
LOGO
INTERPRETACJA

Logo można interpretować na wiele sposobów.

Według nas szare kółko oznacza schemat, który reprezentuje typowego pracownika lub wymagania przeciętnego pracodawcy. Natomiast obrysowane czarną linią kółko oznacza młode osoby wychodzące poza ten schemat, posiadające „nieszablonowe” myślenie i świeże spojrzenie na świat.

Może to też oznaczać ich dzisiejsze niedoskonałości, bądź obszary wymagające poprawy.

MISJA
MEDIASEARCHYOUNG

Celem jest przede wszystkim szerzenie świadomości odbiorców na temat różnic charakterystycznych dla danego pokolenia, tak aby przyszli młodzi menedżerowie, w prosty sposób mogli się doskonalić, a pracodawcy mogli łatwiej zrozumieć ich motywacje i postawy oraz tym samym optymalnie nas 'zagospodarować’ w pracy.

Przyjaźni środowisku

DZIAŁANIA CZYSTO E-COMMERCOWE
NIE ZAGRAŻAJĄ ŚRODOWISKU

JESTEŚMY DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ SZYBKO NADROBIĆ BRAKI I UZUPEŁNIĆ WIEDZĘ W ZAKRESIE PODSTAWOWYM I NIE TYLKO.

JOANNA WIECHOWSKA
MEDIASEARCHYoung Lead / Content Creator

KONTAKT

JEŚLI MASZ PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI

 

Napisz do nas w „DM” na Instagramie