Digital &
Media
Recruitments

O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem konsultantów Executive Search. Specjalizujemy się w rekrutacjach managerów wyższego i najwyższego szczebla zarządzania w branży Digital & Media. Zrealizowaliśmy ponad 250 rekrutacji w obszarach: sprzedaż / reklama, media /marketing, produkt / kontent, produkcja / technologia. Zatrudniamy ludzi z pasją, doświadczeniem i zaangażowaniem.

Poznaj co nas wyróżnia

Specjalizacje

Oferta

Wartości

ikona 1

Jakość

ikona 2

Indywidualne podejście

ikona 3

Zaangażowanie

Metodologia

Planowanie

  • Określenie potrzeby rekrutacyjnej
  • Strategia poszukiwań

Działanie

  • Dotarcie do najlepszych kandydatów
  • Wywiad kompetencyjny
  • Dokładne zbadanie motywacji
  • Zbadanie referencji
  • Ocena

Zamknięcie

  • Wsparcie w negocjacjach finalnych
  • Wprowadzenie kandydata

Zespół

MARTA WIECHOWSKA

Managing Partner

Założycielka firmy i konsultant. Z zamiłowania, pasji i doświadczenia ekspert w dziedzinie rekrutacji dla branży Digital & Media. Posiada 18 letnie doświadczenie jako headhunter pracując dla międzynarodowych i lokalnych firm Executive Search. Od 12 lat pracuje jako zaufany doradca dla firm działających w obszarze mediów i nowych technologii.

W 2012 r. otworzyła i z sukcesem rozwija firmę MEDIASEARCH.
Zrealizowała ponad 250 rekrutacji na stanowiska managerskie i zarządcze. Pozyskuje praktyczną wiedzę o trendach rynkowych poprzez codzienny kontakt z osobami kreującymi nowe media jak również realizując kluczowe projekty rekrutacyjne będące odpowiedzią na nowe potrzeby rynku.

Jej mocną stroną jest ekspercka znajomość branży digital & media, które w połączeniu z wyczuciem, intuicją i przez lata wypracowana siecią kontaktów biznesowych umożliwia jej szybkie i skuteczne zamykanie projektów.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu badania profili osobowościowych, sprzedaży i budowania relacji, oceny i rozwoju kompetencji. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Nina Dwórnik

Senior Consultant

Pracę w branży Executive Search rozpoczęła 9 lat temu, posiada na swoim koncie wiele sukcesów rekrutacyjnych i zrealizowanych trudnych projektów na wyspecjalizowane, również niszowe stanowiska.

Z MEDIASEARCH związana jest od ponad roku. Doświadczenie w pracy konsultanta zdobywała pracując w innej firmie doradztwa personalnego, gdzie specjalizowała się w projektach i rekrutacjach dla branż: Media, Retail, Finanse, Techniczna.

Przeprowadziła ponad 70 projektów na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne, głównie przy wykorzystaniu metodologii Direct Search.

Cechuje ją otwartość, zaangażowanie, indywidualne podejście i świetna intuicja.

Absolwentka wydziału Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz podyplomowych studiów o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim.

Ewa Przybył-Bartosiewicz

Senior Consultant

Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy po stronie polskich i międzynarodowych firm doradztwa personalnego.

Zrealizowała kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w sprzedaży, marketingu i finansach dla branż FMCG, Farmacja. Wielokrotnie pisała scenariusze sesji asessmentowych dla celów rekrutacyjnych jak i szkoleniowych. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim o specjalizacji doradztwo personalne. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu metod rekrutacji i oceny.

Od ponad 2 lat związana z MEDIASEARCH gdzie cały czas wzbogaca swoją wiedze z zakresu branży Digital & Media. Z powodzeniem realizuje projekty na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne.

Ceni sobie kontakt z ludźmi pracującymi w branży mediowej za otwartość i rzadko spotykaną w innych branżach swobodę w kontakcie interpersonalnym.

Zwolenniczka wspierania procesów rekrutacyjnych badaniami psychologicznymi.

Klienci o nas

Bycie kandydatem w Marty rękach to prawdziwa przyjemność. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, zna kontekst, potrafi pokazać konsekwencje, a najważniejsze wyciszyć i spokojnie przejść z kandydatem do celu czyli podpisania umowy. Zawsze uczciwie wskazuje mocne i słabe strony obu stron, to ważne. A do tego znakomity, życiowy psycholog.

ELIZA AMANOWICZ
Dyrektor Marketingu , Wydawnictwo Nowa Era,
wczesniej Dyrektor Marketingu Harvard Business Review

Marta Wiechowska – osoba która w wyjątkowy sposób łączy duża wiedze rynkowa, profesjonalne procedowanie i wielka klasę budowania relacji biznesowych i ludzkich dając klientom poczucie bezpieczeństwa w trakcie realizacji projektów jak i i satysfakcji z merytorycznie podjętych decyzji. Komfort współpracy polegający na świadomości pełnej opieki nie tylko przed i w trakcie realizacji projektu , ale tak że po jego zakończeniu.

ZBIGNIEW BADZIAK
Dyrektor Generalny Aldentro
poprzednio wieloletni Dyrektor Biura Reklamy i Sponsoringu TVP

Pracowałem z Martą przy kilku projektach, zawsze jako kandydat. Muszę powiedzieć, że to były najlepsze procesy w jakich brałem udział od dłuższego czasu. Bardzo dobra i bliska relacja, wzajemne zaufanie i szybki, konkretny feedback. to sprawia, że wszystko szło gładko i bardzo konkretnie, a Marta zawsze dotrzymywała słowa i informowała mnie na bieżąco o zaawansowaniu projekt

ROBERT BIEDRZYCKI
VP Finance & Operations, Eurozet,
wczesniej CFO International, Allegro

Czytaj więcej
Kontakt